Parça Eşya Taşımacılığı - Bmc Evden Eve Nakliyat - Ambar - Parsiyel Yük

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Ev ya da eşya taşımacılığına nazaran daha az eşyanın nakledildiği; ancak daha koordineli bir organizasyon gerektiren parça eşya taşımacılığı; güvenilir şirketler tarafından gerçekleştirilmediğinde gecikme, kırılma, bozulma ya da kayıp gibi birçok istenmeyen durum ile karşılaşmak olasıdır. Firmamız parça eşyaların nakliyesinde deneyimli ve güvenilir olması sebebi ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Bir mekanın tüm eşyalarının taşınması söz konusu ise sevkiyat gününün dahi son anda belirlenmesi genellikle sakınca yaratmaz. Ancak beyaz eşya, çeyiz, birkaç mobilya gibi parça eşya taşımacığı söz konusu olduğunda ortalama 5-7 gün öncesinden planlama yapmak gerekecektir. Çünkü bir şehirden diğerine ulaştırma yapılırken, araçtan ilk inecekler en sona yüklenir. Bu sayede de aracın boşaltılması kolay olur.

Parça eşya taşımacılığı konusunda güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız hızlı ve düzgün bir organizasyon şeması oluşturarak işe başlamaktadır. Nakliye araçlarımızın bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca demontaj ve montaj işlemleri deneyimli personellerimiz tarafından kısa zamanda gerçekleştirilir. Bu sayede başka ustalar getirerek ekstra para ödemenize gerek kalmaz.

E-Bülten

e-bültene abone olun