İstanbul Eskişehir Nakliyat - Bmc Evden Eve Nakliyat - Ambar - Parsiyel Yük

İstanbul Eskişehir Nakliyat

İstanbul Eskişehir Nakliyat
  • 22 Eylül 2017, 22:07

İstanbul Eskişehir Nakliyat

                                          MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HİZMETTE SINIR YOK

Belirli nedenler ile bulunduğunuz yerden başka bir il veya bölgeye taşınmaya karar verilmesi ev veya iş konusunda köklü değişikliklere neden olabilmektedir. Hem yaşadığınız bölgeyi terk etmek hem de iyi bir nakliye firması bulabilmek adına sıkıntılı süreçleri ifade etmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde İstanbul Eskişehir nakliyat firmaları olarak bu konuda en iyi hizmeti alacağınızdan şüpheniz olmaması temenni edilmektedir. Hem psikolojik açıdan kendinizi iyi hissetmeniz hem de bu zorlu sürecin firmamız tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Taşınma faaliyetine başlanmadan önce gerekli tüm şartlar, istek ve beklentileriniz söz konusu edilerek tamamen isteğiniz doğrultusunda hareket edilmesine özen gösterilmektedir. Bu konuda kurum için verimliliğimizin kaynağı olarak tüm personel ekiplerinin eğitimlere tabi tutulması sağlanmaktadır. Gerek taşımacılık sektöründeki dikkat edilmesi gereken hususlar gerekse müşteri ilişkileri kapsamında eğitimler verilmektedir.

Sigortalı taşımacılık kapsamında başlatılan taşımacılık faaliyeti için gerekli bilgilerin edinilmesi ve buna istinaden yeterli ekip ve araç teminin hazırlanması gerçekleştirilmektedir. Tüm hazırlıkların tamamlanması üzerine istediğiniz tarihte belirttiğiniz adreste hazır bulunulmaktadır. Dokunulmasını istemediğiniz eşyaları belirtmeniz durumunda diğer eşyalar için gerekli ambalajlama işlemi ile paketleme çalışması yapılmaktadır. Özellikle kırılma oranı yüksek eşyaların daha kalıcı ambalajlama teknikleri ile paketlenmesi ve bu konuda hassas bir tutum izlenmesi öngörülmektedir. Balonlu naylonlar ile ambalajlama yapan İstanbul Eskişehir nakliyat firması kapsamında eşyalarınızın hasar görmemesi için tüm önlemler alınmaktadır. En küçük eşyaların bile tek tek paketlenerek kolilemesi gerçekleştirilmektedir. Son derece kibar ve güler yüzlü ekip kadrosu ile eğlenceli bir çalışma ortamı sunulmaktadır. Taşınılacak ev veya ofisin bulunduğu yüksekliğe göre asansörlü taşıma hizmeti de devreye sokulmaktadır.

Hayatımızın her alanında, her ilişki türünde önem verilen zamanlama faktörü nakliye çalışmalarında da önem arz etmektedir. Beklemeyi ve bekletilmeyi sevmemekten ziyade karşı taraftaki kişi veya kişilere duyulan saygı bu unsura dikkat edilmesini öngörmektedir. Bu ölçüte önem verilerek İstanbul Eskişehir nakliyat çalışması kapsamında; müşterilerimizin istediği tarih ve saatte başlatılan nakliye hizmetinin istenilen süre zarflarında bitirilmesine önem verilmektedir. Eşyaların paketlenmesi sonrasında hemen taşınması zorunluluğu bulunmamaktadır. Gerektiğinde müşterilerin hazır olduğu tarihi belirtmesi ile eşyalar yüklenerek istenilen adrese doğru yola çıkmaktadır. Yolculuk esnasında da herhangi bir sorun oluşmaması açısından sürücülerde gerekli eğitimlerden geçirilmektedir. Belirtilen adrese ulaşıldığında da müşterilerimizin isteği doğrultusunda eşyalar indirilerek istenilen bölümlere yerleştirilmesi gerçekleştirilmektedir. Özellikle mobilyaların montajı yapılmakta ve müşterilerimize zorluk çıkmaması amaçlanmaktadır.

 

E-Bülten

e-bültene abone olun