İstanbul Yalova Nakliyat - Bmc Evden Eve Nakliyat - Ambar - Parsiyel Yük

İstanbul Yalova Nakliyat

İstanbul Yalova Nakliyat
  • 23 Eylül 2017, 14:14

İstanbul Yalova Nakliyat

GÜVENECEĞİNİZ BİR NAKLİYAT FİRMASI MI ARIYORSUNUZ?

Firmamız nakliyat alanında en iyi firma olmayı hak eden İstanbul Yalova nakliyat dışında tüm illere nakliyat hizmeti veren müşteri odaklı çalışan bir kuruluştur. Yaptığımız işin tam hakkını vermeyi firma olarak kendimize amaç belirlemek sizden olumlu tepkiler almamız açısından önemlidir. Şehir içi dışında şehirlerarası da bu hizmeti size sunmamız daha çok müşteri potansiyeline ulaşmamız açısından etkili olmaktadır. İşini severek ve ciddi yapan bir firma olmamız da diğer firmaların önüne bir tık daha geçmemizi sağlamaktadır. Geçmiş yıllarda kara düzen taşınma felsefesi günümüzde sistemli taşınmaya dönmüş olması da müşterileri memnun etmeye yetmektedir. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak daha fazla müşteri kitlesine ulaşmamız büyümemiz açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden de yapacağımız her işi büyük özen ve titizlik ile yürütmekteyiz.

Firmamız ile irtibata geçip eşyalarınızı taşıtmaya karar verdiğinizde tüm ayrıntıları firmamıza iletmeniz gerekir. Genellikle taşınmadan önce ön bir görüşme mutlaka olmalıdır. Evinizin konumu, eşyaların taşınabilirliği, eşyalarınız durumu, paketleme ihtiyacı bunlar son derece önemli bilgilerdir. İstanbul Yalova nakliyat gibi şehirlerarası bir taşıma olacaksa bu bilgiler çok daha önemlidir. Şehirlerarası taşımacılıkta ne kadar erken eşyalar araca yüklenirse o kadar hızlı bir taşınma sürecini size sunarız. Eşyalarınız eğer ki paketlenecekse bunun için mevcut personel sayısından biraz daha fazla kişileri işlerinizi yapmak üzere yönlendirmek gerekir. Bu gibi sistemli ve planlı taşıma süreci planladığımız için müşterilerden her taşıma sonrasında tam not almaktayız. Aynı zamanda ofis taşımacılığı da yapmamız firmamıza olan talebi bir kat daha arttırmaktadır. Son dönemlerde bu taşımacılık ofis sahiplerine daha avantajlı gelmektedir. Aynı gün içerisinde taşınma ve yerleştirilme yapılması işlerin aksamaması açısından oldukça avantajlıdır.

Firmamızda taşınma sırasında kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kalitedir. Paketleme sırasında herhangi bir sarsıntıda eşyaların zarar görmemesi için havalı naylon kullanılmaktadır. Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta bu malzeme mutlaka kullanılmalıdır. İstanbul Yalova nakliyat gibi uzun taşımacılık sırasında eşyaların araca yüklenmesi de dikkatli yapılmak zorundadır. Eşyaların herhangi bir sarsıntıya uğramaması son derece önemlidir. Genellikle firmamızda hizmet veren tüm personeller taşımacılık kapsamında gerekli olan tüm bilgiye sahip kişilerdir. Paketleme, araca taşınıp yerleştirme montaj işleri büyük bir uzmanlıkla yapılmaktadır. Firmamızı tercih ettiğinizden dolayı asla pişman olmazsınız. Firmamızda sizi memnun etmek adına tüm imkânlar mevcuttur. Firmamız hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabileceğiniz irtibat numaralarımızı mutlaka tuşlayıp merak ettiğiniz tüm soruları yönlendirebilirsiniz. 

E-Bülten

e-bültene abone olun