İstanbul Yozgat Nakliyat - Bmc Evden Eve Nakliyat - Ambar - Parsiyel Yük

İstanbul Yozgat Nakliyat

İstanbul Yozgat Nakliyat
  • 23 Eylül 2017, 14:15

İstanbul Yozgat Nakliyat

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehridir. Toplam nüfusun yaklaşık %25’i burada yaşıyor. Yani ülkemizdeki her 4 kişiden 1’i İstanbul’da ikamet ediyor. Bir şehir bu denli kalabalık olunca her iş kolunda da yüzlerce firma ve binlerce çalışan olması kaçınılmaz elbette. Ancak işinize yarayacak kalitede ve uygun fiyatta iş yapacak firmaları nasıl bulacaksınız. Tabii ki daha önceki işlerine bakarak referans yoluyla bir karşılaştırma yapmanız olası. İstanbul Yozgat nakliyat konusunda öne çıkan firmamız da şehirlerarası nakliyat konusunda referans bulabileceğiniz nadir firmalardan birisidir. Daha önce iş yaptığımız kişilerden aldığımız olumlu geri dönüşler ve işimize duyduğumuz saygı birleşince şehirlerarası nakliyat konusunda sektörün lider firmalarından birisi olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

İstanbul Yozgat nakliyat (şehir içi uzaklıklardan bağımsız olarak) 660 km sürmektedir. Bu 660 km mesafe paralı otoyol üzerinde olup sonrasında şehir içine yani nakliyat yapılacak bölgeye giriş yapılmaktadır. Peki, bunu niye bilmeniz gerekiyor? Her gün televizyon ya da gazetelerde gördüğümüz üzere trafik kazası haberleri çıkmaktadır. Bu tip kamyon ve tır kazalarının asıl sebebi kamyon ve tır sürücülerinin yıllardır bu işi yapmaları sonucunda yaşadıkları bıkkınlık ve işlerinin hemen bitmesini istedikleri için yaptıkları sürattir. Bizim firmamızda ise şoförlerimize öncelikle kendi sonra da yolcularının güvenliğini sürekli hatırlatıcı bilgiler vermekteyiz. Unutulmamalıdır ki işinden memnun olmayan insan işinin hemen bitmesini ve eve gitmeyi ister. Biz çalışanlarımıza maksimum faydayı sağlamak için özveride bulunup onların ve dolaylı olarak sizin hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üretmekteyiz.

Peki, bu şehirlerarası nakliyat nasıl yapılıyor? Öncelikle müşterilerimiz bize ulaştıktan sonra kendilerine mesafe, eşya miktarı, kırılabilecek eşyaların miktarı, bina yüksekliği… gibi sorular sorarak piyasanın altında uygun fiyatlar veriyoruz. Örneğin İstanbul Yozgat nakliyat için gereken bilgiler mesafenin 660 km olması, bütün bir ev eşyası, kırılabilecek mutfak malzemeleri… gibi bilgilerdir. Bunun sonucunda da belirlenen tarih ve saatte ekip arkadaşlarımızı evinize yönlendirip eşyalarınızı son teknoloji sistemler ile kamyon ya da tırımıza taşıyarak yola çıkıyoruz. Eşyalarınız taşınırken ya da nakliye edilirken herhangi bir zarar görmemesi adına battaniye, baloncuklu streç film, köpük gibi gereçler ile çevrelenerek taşınmaktadır. Genellikle beyaz eşyalar için battaniye ile taşınması önerilir. Tabii ki bu konuda da son karar siz değerli müşterimizin olacaktır. Alanında uzman ve yıllardır nakliye işini yapan ekip arkadaşlarımız ve yüzlerce kişiden aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde firmamız olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

E-Bülten

e-bültene abone olun