İstanbul Bolu Nakliyat - Bmc Evden Eve Nakliyat - Ambar - Parsiyel Yük

İstanbul Bolu Nakliyat

İstanbul Bolu Nakliyat
  • 15 Eylül 2017, 11:17

İstanbul Bolu Nakliyat

Nakliye firmaları, her geçen gün gelişen bir sisteme dönüşmektedir. Eşyaların muhafazası ve müşteri memnuniyetinin sağlanması başlıca önem arz eden konular arasında yer almaktadır. Sürekli artan nakliye firmaları, kaliteli hizmet veren firmaların önemini azaltmasına neden olmaktadır. Ancak;  müşteriler ucuz fiyata kanması genellikle sıkıntılı sonuçlara yol açmaktadır. Bu nedenle İstanbul Bolu nakliyat firması ile gerek müşteri hizmetleri ile gerekse yüz yüze görüşme ile detaylı bilgilerin alınması ve isteklerin belirtilmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda sonuçlardan memnun kalmanız ve istenilmeyen bir durumun yaşanmasına engel koyulmaktadır. Her bütçenin farklı imkânlara sahip olması elbette ki, fiyat konusuna önem verilmesine yol açmaktadır. Ancak; sadece fiyata göre nakliyat firmasının seçilmemesi önemle vurgulanmaktadır. Tercih edilen nakliye firması olarak, eşyalarınızın ebatları ve ne kadar olduğuna dair ekspertiz hizmeti ile bilgi edinilmesi gerçekleşmektedir. Ekspertiz hizmeti ücretsiz sunulmaktadır.

Ekspertiz hizmetinin ardından karar kılınan tarihte eşyaların özenle ambalajlanması gerçekleştirilmektedir. Bu konuda titiz ve daha kısa sürede çalışmayı tamamlamak adına uzman ekipler görev almaktadır. Eşyalara göre yeterli personel ile kısa sürede paketleme işlemi sonlandırılmaktadır. İsteğinize bağlı olarak İstanbul Bolu nakliyat kapsamında dokunulmasını istemediğiniz eşyaların paketlenmesi size bırakılmaktadır. Sonrasında eşyaların hasar görmemesi için yeterli ekip ve ekipmanlar ile eşyaların araca yüklenmesi gerçekleştirilmektedir. Bulunduğunuz ev veya ofisin asansörlü taşımacılığa ihtiyacı olması halinde hizmete sunulmakta ve daha kolay bir şekilde yüklenmektedir. Taşıma hizmeti için görüşme yapılırken sigortalı taşımacılık sözleşmesine istinaden eşyalarınızın güven altında olduğundan şüpheleriniz yok edilmektedir. Böylece karşılıklı güven ve sadakat ortamı oluşturularak pozitif bir çalışma atmosferine sahip olunmaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli personellerden memnun kalacağınız çalışma size sunulmaktadır.

Eşyaların taşınması sonrasında yine söz konusu eve çıkartılması ve genel olarak düzenli bir şekilde yerleştirilmesi tarafımızdan yapılmaktadır. Taşınma işlemi içerisinde taşınılan evlerdeki elektrik ve su tesisatlarına ilişkin çalışmalar nakliye firmasına ait olmamakta ve bu tarz çalışmalar yapılmamaktadır. Bu nedenle sadece eşyaların taşınması, yerleştirilmesi ve hasar tespiti İstanbul Bolu nakliyat sorumluluğu altına girmektedir. Ayrıca taşınılacak konutun hazır olmaması gibi durumlarda muhafaza edilecek alan temini mevcut olmaktadır. İstenilen süre zarflarında eşyalarınızın muhafaza edilmesi sağlanmaktadır. Diğer taraftan ahşap mobilyaların montaj ve demontaj çalışmaları tarafımızdan yapılmakta ve bu konuda hassasiyet gösterilmektedir. İstenilen nakliye hizmetinde zamanında teslimat da önem arz eden bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hususa da bağlı kalınarak taşınma faaliyetinin zamanında bitirilmesine özen gösterilmektedir.

E-Bülten

e-bültene abone olun