Kurumsal - Bmc Evden Eve Nakliyat - Ambar - Parsiyel Yük

Kurumsal

Kurumsal

BMC NAKLİYAT

            Günümüzde artan teknolojik imkanlar ve değişen sistemler ile kurumsal bir nakliyat çalışması sunan BMC nakliyat bu alanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunmaktadır. Nakliyat alanında tüm hizmet taleplerinize uygun çözümler sunulmakta ve bu alanda eşyalarınızın kırılmadan dökülmeden yeni adreslerine ulaştırılması söz konusu olmaktadır. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat taleplerinizde güvenli ve profesyonel çalışmalar sunan taşıma ekiplerimiz yaptığı ön hazırlık çalışmaları ile sorunsuz bir taşıma sağlıyor.

            Ön hazırlık çalışmalarımızda taşınacak eşyaların yoğunluğu, taşıma ekibinde olması gereken elemanlar, taşıma aracı ve gerekli ambalaj malzemeleri tek tek hesaplanır. Taşıma gününde ise demonte hale getirilen eşyalar tek tek paketlenir. Hava kabarcıkları bulunan plastik malzemelerle paketlenen bu eşyalarınız herhangi bir sarsıntı durumunda en ufak çizikler oluşmayacak şekilde ambalajlanmaktadır. Kırılacak eşyalar için özel malzemeler kullanılabilir. Araçlar içerisine yerleştirilirken de dikkat edilir. Bunun yanında eğer taşıma yapılacak alan çok yüksek ise asansörlü taşımacılık çalışmaları ile BMC nakliyat daha hızlı, kaliteli ve sorunsuz bir yükleme yapacaktır.

            Uzak mesafeler ve değerli eşyalarınız için sigortalı taşımacılık hizmetleri de sunulmaktadır. Her nakliyat çalışmasında ayrı poliçeler düzenlenmekte ve bu şekilde eşyalarınız firma güvencesinde yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Bunun yanında eşyalarınızın belirli bir zamana kadar muhafazası söz konusu olduğunda da güvenli, hijyenik depolarımız içerisinde eşyalarınızın muhafazası söz konusu olacaktır. Evden eve, ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi pek çok alanda sorunsuz ve kaliteli nakliyat hizmetleri sunan BMC nakliyat eşyalarınızın maddi ve manevi değerlerini farkında olarak sorunsuz  ve titiz taşımacılık çalışmaları yürütmektedir. Taşınma işinizi sizin için bir sorun olmadan çıkaran firmamız eşyalarınızı aldığı şekli ile yeni adresine monte ederek teslim etmektedir. Çalışmalarımızdaki plan, program ve geniş imkanlar sayesinde eşyalarınızda çizikler oluşmasına dahi fırsat verilmeyecektir.

E-Bülten

e-bültene abone olun